خفه کردن آمریکا پیروزی انتخابات سال آینده

خفه کردن: آمریکا پیروزی انتخابات سال آینده جنگ جهانی دونالد ترامپ انتخابات ریاست جمهوری اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار پزشکی &quot، فقرا&quot، در حمایت‌های بیمه‌ای به &quot/ شرکت‌هایش را واگذار کند، بی

وزیر بهداشت با اشاره به “خلاء وجود شرکت رفاه اجتماعی” در کشور و لزوم ارایه تعریف دقیقی از “فقر” و “فقیر” جهت حمایت‌های عادلانه بیمه‌ای و درمانی از آنها، در عین

&quot، فقرا&quot، در حمایت‌های بیمه‌ای به &quot/ شرکت‌هایش را واگذار کند، بی

وزیر بهداشت: "بیمه سلامت" شرکت هایش را واگذار کند/ در حمایت های بیمه ای به "فقرا" ظلم می شود

عبارات مهم : سلامت

وزیر بهداشت با اشاره به “خلاء وجود شرکت رفاه اجتماعی” در کشور و لزوم ارایه تعریف دقیقی از “فقر” و “فقیر” جهت حمایت های عادلانه بیمه ای و درمانی از آنها، در عین حال بر لزوم قرار گرفتن “سازمان بیمه سلامت” در جایگاه واقعی خود تاکید کرد.

دکتر سیدحسن هاشمی در گفت وگو با ایسنا، راجع به شرکت بیمه سلامت و کارها در جهت برطرف چالش های این شرکت بیمه گر در حوزه سلامت گفت: باید تلاش کنیم که “بیمه سلامت” به جایگاه واقعی خود بازگردد و قاعدتا این عنوان وقت خواهد برد.

وی افزود: نخستین کاری که این شرکت بیمه گر باید در سرلوحه برنامه هایش قرار دهد این است که تصدی گری نکند و بتواند شرکت هایی که دارد را سریعا و البته با ساز و کار قانونی و صرفه و صلاح، واگذار کند.

&quot، فقرا&quot، در حمایت‌های بیمه‌ای به &quot/ شرکت‌هایش را واگذار کند، بی

وزیر بهداشت ادامه داد: علاوه بر آن، مجموعه شرکت بیمه سلامت باید فنی شود. متاسفانه الان شرکت بیمه سلامت هم زیاد یک دستگاه پیگیری به اسناد است تا اینکه “بیمه” باشد. باید مجموعه مدیران و مسوولان آن از نظر دانش و مهارت، سواد و مهارت بیمه ای داشته باشند؛ این شرکت اکنون هم از این نیروها برخوردار است ولی باید تقویت شود.

وی در پاسخ به این پرسش که منطقی است از حدود 40 میلیون بیمه شده است این شرکت بیش از 32 میلیون نفر به صورت رایگان بیمه باشند؟ گفت: فکر می کنم پاسخِ این پرسش در بیمه نیست؛ آنجایی است که ما سازمانی جهت رفاه اجتماعی نداریم.

وزیر بهداشت با اشاره به “خلاء وجود شرکت رفاه اجتماعی” در کشور و لزوم ارایه تعریف دقیقی از “فقر” و “فقیر” جهت حمایت‌های عادلانه بیمه‌ای و درمانی از آنها، در عین

متاسفانه هنوز در کشور نمی دانیم دقیقا تعریف فقر چیست و فقیر کیست، به چه کسی باید صد در صد کمک کرد و به چه کسی 50 و به دیگری 80 درصد. به عبارتی کسی که وسعش به اداره زندگی اش نمی رسد، کیست؟ تا این افراد شناسه دار شوند و بتوان از آن ها حمایت کرد. بر همین اساس بدون قاعده از همه حمایت می کنیم و توانگرانی هم که نباید بهره مند شوند، ولی تحت این حمایت ها قرار می گیرند. طبیعی است که این عادلانه نیست و در حمایت بیمه ای مان هم به عده ای که واقعا ندار و فقیرند و باید کمک بیشتری شوند، ظلم می شود؛ چراکه منابع مان ضعیف است.

وزیر بهداشت در آخر گفت: عنوان مالیات دردناک تر از قضیه رفاه اجتماعی است و در آن هم متاسفانه می بینیم که اشتباه زیاد و بی عدالتی فراوان است و باید اصلاح شود.

واژه های کلیدی: سلامت | مجموعه | بهداشت | وزیر بهداشت | اخبار پزشکی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs