خفه کردن آمریکا پیروزی انتخابات سال آینده

خفه کردن: آمریکا پیروزی انتخابات سال آینده جنگ جهانی دونالد ترامپ انتخابات ریاست جمهوری اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات کش و قوس‌های تمدید قرارداد شفر با استقلال

اعلام رقم ۶۰۰ هزار دلار جهت قرارداد وینفرد شفر از سوی افتخاری احتمالا به این منظور انجام شده است که مدیرعامل استقلال می‌خواهد سرمربی این تیم را در موقعیت کار ان

کش و قوس‌های تمدید قرارداد شفر با استقلال

کش و قوس های تمدید قرارداد شفر با استقلال

عبارات مهم : استقلال

اعلام رقم ۶۰۰ هزار دلار جهت قرارداد وینفرد شفر از سوی افتخاری احتمالا به این منظور انجام شده است که مدیرعامل استقلال می خواهد سرمربی این تیم را در موقعیت کار انجام شده است قرار دهد. موقعیتی که تحت کنترل مدیران استقلال است و از هیجانات هفته های اخیر به دور هست.

به گزارش ایسنا، وینفرد شفر نتیجه های بسیار خوبی با استقلال به دست آورده و کیفیت فنی آبی ها چیزی نیست که کسی بتواند آنرا کتمان کند. آنها با هدایت شفر یکی از عالی ترین دوران های فوتبالی را پشت سر می گذارند. این مساله باعث شده است طرفداران تیم استقلال خواهان تمدید فوری قرارداد وینفرد شفر شوند. خواسته ای معقول و منطقی ولی مسئله کجا است؟ آیا کلوب استقلال در روزهای اخیر به شکل های متفاوت مباحث مطرح شده است اطراف شفر را تکذیب می کند؟

طبق قرارداد فصل گذشته شفر با استقلال، طرفین در صورت میل به باید درصد مشخصی را به رقم قرارداد اضافه کنند ولی بر اساس شواهد خواسته شفر زیاد از حد از پیش تعیین شده است هست. علت مهم طولانی شدن مساله تمدید قرارداد شفر هم همین است و روز گذشته سیدرضا افتخاری رسما اعلام کرد که تلاش دارد تا با شفر روی مبلغ ۶۰۰ هزار دلار توافق کند. این صحبت درحالی صورت گرفته که شفر در نشست های خبری اخیرش مدام به کادر فنی قبلی استقلال کنایه زده و حتی یک بار گفت که قرارداد میک مک درموت بدنساز سابق استقلال از کل کادرفنی اش زیاد هست. او در نشست های اخیرش مدام از کارهایی که جهت استقلال کرده می گوید و حتی یک بار مدعی شد اگر او نبود استقلال به دسته پایین تر سقوط می کرد.

کش و قوس‌های تمدید قرارداد شفر با استقلال

البته بازار گرمی از سوی شفر و برجسته کردن کارهایش حق او است و کسی هم نمی تواند تاثیر او در استقلال را نادیده بگیرد ولی این توصیه را هم نباید نادیده گرفت که کلوب استقلال نباید تحت تاثیر جو احساسی قرار بگیرد و قراردادی ببندد که توانایی اجرا کردنش را نداشته باشد چون در این حالت، بنا به تجربه حواشی بعدی در طول فصل آینده گریبان استقلال را می گیرد و مساله بی پولی و عدم پرداخت مطالبات مربیان خارجی، استقلال را وارد بحران خواهد کرد.

به طور کلی به نظر می رسد افتخاری با اعلام رقم ۶۰۰ هزار دلار جهت شفر قصد دارد مربی آلمانی را در موقعیتی قرار دهد که نتواند رقم قراردادش را بیش از این کند. به هرحال افتخاری شرایط پولی استقلال را می داند و از طرفی می داند در صورتی که قدرت چانه زنی خود را پایین بیاورد، شاید عنان کار تا حد زیادی از دستش خارج شود.

اعلام رقم ۶۰۰ هزار دلار جهت قرارداد وینفرد شفر از سوی افتخاری احتمالا به این منظور انجام شده است که مدیرعامل استقلال می‌خواهد سرمربی این تیم را در موقعیت کار ان

واژه های کلیدی: استقلال | افتخاری | قرارداد | استقلال | رقم قرارداد | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs