خفه کردن آمریکا پیروزی انتخابات سال آینده

خفه کردن: آمریکا پیروزی انتخابات سال آینده جنگ جهانی دونالد ترامپ انتخابات ریاست جمهوری اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات تیم‌ملی که دولت احمدی‌نژاد نیست استاد کی‌روش!

تمرینات تیم‌ملی از امروز شروع می‌شود ولی کسی نمی داند ملی‌پوشانش دقیقا چه کسانی هستند.

تیم‌ملی که دولت احمدی‌نژاد نیست استاد کی‌روش!

تیم ملی که دولت احمدی نژاد نیست استاد کی روش!

عبارات مهم : سرمربی

تمرینات تیم ملی از امروز شروع می شود ولی کسی نمی داند ملی پوشانش دقیقا چه کسانی هستند.

به گزارش خبرآنلاین؛ پیچیدگی های کارلوس کی روش هر بار بیش از قبل می شود. او این بار هم دارد بازیکنانی به تیمش دعوت می کند که قرار نیست اسم های ارزش فعلا و تا وقت نخستین اردو رسانه ای شود. او بار قبل هم در اوایل امسال، تیم ملی را با بازیکنانی منتخب از لیگ تمرین می داد که به عنوان نمونه کنعانی زادگان هم جهت پر کردن اردو از بازیکن در آن حضور داشت. سرمربی اعلام کرده بازیکنانی که می خواهند را با پیامک دعوت می کنند.

تیم‌ملی که دولت احمدی‌نژاد نیست استاد کی‌روش!

این روند دعوت پیامکی به جای اعلام رسمی دعوت از بازیکنان در سایت فدراسیون فوتبال، شباهت زیادی به رفتارهای محمود احمدی نژاد در عزل و راه اندازی های موبایلی دارد. کارلوس بی شک از روند آماده سازی تیم ملی و عدم حمایت ها دلخور هست. دلخور از مسئولان عالیرتبه ورزش کشور.

اما این تملک بر تیم ملی و بی خبر گذاشتن رسانه ها از انچه در تیم ملی می گذرد، آن هم قبل از بازی های دوستانه شاید چندان خوشایند نباشد. این روزها تیم ملی بیش از هر چیز به دیده شدن و ایجاد هیجان عمومی نیاز دارد چون بخش عمده ای از درآمدهایش با همکاری و پیامک های مردم باید تامین شود. این دیگر توصیه ای است که باید فدراسیون فوتبال مد نظر داشته باشد و برایش با سرمربی به یک توافق برنده برسد!

تمرینات تیم‌ملی از امروز شروع می‌شود ولی کسی نمی داند ملی‌پوشانش دقیقا چه کسانی هستند.

کاری که تاج و دوستانش و قبل از او کفاشیان هیچ گاه نتوانستند انجامش دهند.

واژه های کلیدی: سرمربی | فوتبال | رسانه ای | رسانه ها | احمدی نژاد | کارلوس کی روش | فدراسیون فوتبال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs