خفه کردن آمریکا پیروزی انتخابات سال آینده

خفه کردن: آمریکا پیروزی انتخابات سال آینده جنگ جهانی دونالد ترامپ انتخابات ریاست جمهوری اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری تصاویر ، چهره‌هایی که زیباترین لبخندها را دارند.

لبخند دری به قلب ما انسان هاست. اگر به صورت زیباترین زنان دنیا نگاه کنید، خواهید دید که تمامی آنها لبخندی قشنگ دارند. در حقیقت همین لبخند است که به دل میلیون نف

تصاویر ، چهره‌هایی که زیباترین لبخندها را دارند.

صورت هایی که زیباترین لبخندها را دارند./تصاویر

عبارات مهم : ستاره

لبخند دری به قلب ما انسان هاست. اگر به صورت زیباترین زنان دنیا نگاه کنید، خواهید دید که تمامی آنها لبخندی قشنگ دارند. در حقیقت همین لبخند است که به دل میلیون نفر می نشیند و محبوبیت می آورد.

اگر دوست دارید بدانید که کدامیک از ستاره های زن دنیا زیباترین لبخند را دارند، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

مگان فاکس

تصاویر ، چهره‌هایی که زیباترین لبخندها را دارند.

مگان فاکس مدل و بازیگر آمریکایی هست. او حرفه بازیگری خود را در سال ۲۰۰۱ با نقش های جزئی در چند فیلم و سریال شروع کرد ولی در سال ۲۰۰۴، نخستین نقش اساسی خود را در فیلم طنز نوجوانان، به نام «اعترافات درام یک ملکه نوجوان» ایفا کرد.

حرفه مانکنی جهت فاکس از زمانی شروع شد که او توانست چندین جایزه متفاوت را بین مدل های آمریکایی در سال ۱۹۹۹ بدست آورد. مگان فاکس یکی از زیباترین بازیگران هالیوودی هست، ولی چیزی که او را جالب تر می کند، لبخندش هست. در واقع زمانی که او لبخند می زند، قشنگی اش دو چندان می شود. چشم های روشن او نیز لبخند زیبایش را تکمیل کرده و بر جذابیت اش می افزاید. فاکس به عنوان یکی از نمادهای جذابیت مطرح و در مجله هایی مانند «ماکسیم»، «رولینگ استون» و «اف اچ ام» ظاهر شده است است.

سلنا گومز

سلنا گومز بازیگر، خواننده و طراح مد آمریکایی است که نامش در فهرست زیباترین لبخندهای هالیوودی قرار دارد. اگر به صورت او دقت کرده باشید، می بینید که هر لحظه لبخندی بر لب دارد. شاید یکی از دلایل محبوبیت او هم همین لبخند زیبایش باشد که به دل هوادارانش نشسته هست. اگر چه سلنا گومز صورت معصوم و مهربانی دارد ولی لبخندش بر این خصوصیات او می افزاید.

کاترین زیتا جونز

لبخند دری به قلب ما انسان هاست. اگر به صورت زیباترین زنان دنیا نگاه کنید، خواهید دید که تمامی آنها لبخندی قشنگ دارند. در حقیقت همین لبخند است که به دل میلیون نف

زمانی که صحبت از قشنگی ستاره ها به میان می آید، بی شک نام کاترین زینا جونز را هم خواهید شنید. علاوه بر صورت جذاب، او لبخند قشنگی نیز دارد. علی رغم بسیاری از ستاره های دیگر، او موهای تیره ای دارد و همین خصوصیت تاکید بیشتری را بر لبخندش می گذارد به طوری که نخستین چیزی که در صورت او به چشم می آید، همان لبخندش هست. او جزو معدود ستاره هایی است که قادر است با یک لبخند راحت کاری کند که تمام ناراحتی های خود را از یاد ببرید.

سوفیا ورگارا

سوفیا ورگارا بازیگر، کمدین و مدل کلمبیایی است که صورت فوق العاده جذابی دارد. زمانی که صحبت از قشنگی در میان باشد، نام این هنرمند را هر لحظه در فهرست زیباترین ها خواهید دید. در سال ۲۰۱۲، سوفیا ورگارا به عنوان دومین زن زیبای سال به گزینش مجله «پیپل» آشنا شد. اگر چه او سالها از سرطان تیروئید زحمت می برد و مجبور بود داروهای زیادی را مصرف کند، ولی این پرسشها و امراض هیچگاه از لبخند روی لبانش نکاست.

کریستی برنکلی

تصاویر ، چهره‌هایی که زیباترین لبخندها را دارند.

کریستی برنکلی هنرپیشه و مانکن آمریکایی است که از سال ۱۹۷۳ میلادی تاکنون مشغول فعالیت بوده هست. از آنجا که او دندان های سفید و قشنگی دارد، هیچگاه از لبخند زدن و نشان دادن دندان هایش نهراسیده هست. اگر به تصویر های چاپ شده است او بر جلد مجلات دقت کرده باشید، خودتان نیز خواهید فهمید که هیچگاه لبخند از لب های این مدل مشهور و قشنگ دور نمی شود. به راستی که او یکی از جالب ترین صورت ها را دارد.

آیشواریا رای

آیشواریا رای بازیگر هندی و دختر شایسته دنیا در سال ۱۹۹۴ هست. او به عنوان یکی از زیباترین زنان بالیوود آشنا می شود به طوری که معیار قشنگی شده است و قشنگی زنان دیگر هند را نیز با او می سنجند. اگر چه آیشواریا نقصی در صورت اش ندارد ولی یکی از چیزهایی که بر جذابیت او افزوده، لبخندش هست. در واقع او با لبخندی بر لب هایش، هواداران خود را هر لحظه از خود خشنود نگه خواهد داشت.

کیت بکینسیل

لبخند دری به قلب ما انسان هاست. اگر به صورت زیباترین زنان دنیا نگاه کنید، خواهید دید که تمامی آنها لبخندی قشنگ دارند. در حقیقت همین لبخند است که به دل میلیون نف

کیت بکینسیل بازیگر انگلیسی سینمای هالیوود است که جزو زیباترین ها به حساب می آید. او در طول دهه ۱۹۹۰، به بازی در سریال های تلویزیونی و فیلم های سینمایی می پرداخت که یکی از بااهمیت ترین آنها بازی در فیلم تلویزیونیِ «ِاما» بود. در سال ۲۰۰۸ نیز او جهت بازی خوب خود در فیلم «تنها حقیقت»، نامزد جایزه عالی ترین اجرا از طرف انجمن منتقدین شد. کیت بکینسیل نماد زیبایی، سادگی و مهربانی هست. اگر چه او در حالت طبیعی هم جذابیت بالایی دارد ولی زمانی که می خندد، جذابیت اش چند برابر می شود.

دیپیکا پادوکونه

دیپیکا پادوکونه مدل و بازیگر سوپر استار بالیوود می باشد. از فیلم های او می توان به «ام شنتی ام»، «قطار چنای»، «کوکتل»، «جوانی»، «دیوانگی» و «باجیراو مستانی» اشاره کرد. دیپیکا فعالیت های مدلینگ خود را از وقت کالج شروع کرد و در مدت کمی توانست عنوان مدل سال را به دست بیاورد. علاوه به اندام و صورت زیبا، او لبخند تاثیرگذاری نیز دارد به طوری که نامش در فهرست زیباترین لبخندها قرار گرفته است.

مدوری دیکشیت

تصاویر ، چهره‌هایی که زیباترین لبخندها را دارند.

مدوری دیکشیت یکی از عالی ترین و معروف ترین بازیگران هند است که در دهه ۱۹۸۰، ۱۹۹۰و اوایل ۲۰۰۰ بسیار برجسته بوده هست. او توانسته از چهارده نامزدی خود در جشنواره فیلم فیر برنده شش جایزه از این جشنواره شود، که از نظر دفعات نامزدی در این جشنواره رکورد دار هست. او یکی از زیباترین لبخندها را در میان ستاره های بالیوود دارد. لبخند زیبای او، در کنار دیگر جذابیت هایش او را تبدیل به یکی از محبوب ترین ستاره های هندی کرده است.

جولیا رابرتس

جولیا رابرتس هنرپیشه آمریکایی سینمای هالیوود و مانکن سابق صنعت مد هست. او بخاطر بازی در فیلم کمدی باعشق «زن زیبا» در سال ۱۹۹۰ لقب ستاره هالیوود را از آن خود کرد که فروش این فیلم نیز ۴۶۴ میلیون دلار درآمد به همراه داشت. هنگامی که او می خندد، تقریبا اکثر دندان هایش دیده می شود ولی با این حال باز هم لبخند جذابی دارد. در واقع این لبخندش است که به صورت او شخصیتی محبوب داده. مطمئنا کسی نیست که خنده او را دوست نداشته باشد.

برترین ها

واژه های کلیدی: ستاره | لبخند | بازیگر | بازیگری | آمریکایی | بازیگران | زیباترین | زیباترین ها | زیباترین زنان | بازیگران هالیوودی

تصاویر ، چهره‌هایی که زیباترین لبخندها را دارند.

تصاویر ، چهره‌هایی که زیباترین لبخندها را دارند.

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs