خفه کردن آمریکا پیروزی انتخابات سال آینده

خفه کردن: آمریکا پیروزی انتخابات سال آینده جنگ جهانی دونالد ترامپ انتخابات ریاست جمهوری اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی قطعا ریاض ، واکنش حسین شریعتمداری به شلیک موشک یمنی به امارات, نشانه بعدی

حسین شریعتمداری، با اشاره به حمله موشکی حوثی‌های یمن به ابوظبی امارات، گفت: از آنجایی که چند روز پیش معاون عبدالملک حوثی به سرمایه‌گذاران غربی هشدار داده بود که

قطعا ریاض ، واکنش حسین شریعتمداری به شلیک موشک یمنی به امارات, نشانه بعدی

واکنش حسین شریعتمداری به شلیک موشک یمنی به امارات/ نشانه بعدی؛ قطعا ریاض

عبارات مهم : جنایات

حسین شریعتمداری، با اشاره به حمله موشکی حوثی های یمن به ابوظبی امارات، گفت: از آنجایی که چند روز پیش معاون عبدالملک حوثی به سرمایه گذاران غربی هشدار داده بود که سرمایه های خود را از امارات خارج کنند و همچنین اعلام کرده بود که پایتخت این کشورها در تیررس موشک های انصارالله هست، از این جهت معلوم بود که انصارالله در حال تدارک حمله به پایتخت کشورهای عربی هم پیمان سعودی است.

به گزارش گروه تحریریه سایت، مدیرمسئول روزنامه کیهان با تأکید بر اینکه جنایات این ائتلاف وحشیانه ترین جنایات هست، اظهار کرد: جنگنده های سعودی بعضی وقت ها در طول یک روز نزدیک به 25 سورتی پرواز جنگی دارند و همه مناطق یمن را بمباران می کنند، به گونه ای که دیگر کار از زیرساخت ها گذشته و منزل ها و بیمارستان ها را تخریب می کنند.

قطعا ریاض ، واکنش حسین شریعتمداری به شلیک موشک یمنی به امارات, نشانه بعدی

شریعتمداری که چندی پیش در روزنامه متبوع خود تیتری تحت عنوان «شلیک انصارالله به قلب ریاض، نشانه بعدی دوبی» زده بود و با توقیف دو روزه کیهان مواجه شده است بود، گفت: کودکان یمنی به وبا مبتلا شده است اند و گرسنگی در آنجا بیداد می کند، بنابراین یک موشک به ابوظبی اصلا کافی نیست و قطعا انصارالله هم به این توصیه پی برده است.

وی تصریح کرد: قطعا ریاض و شهرهای بزرگ عربستان و پایتخت های کشورهای عربی که با عربستان، یمن را بمباران می کنند از سوی حوثی ها موشک باران خواهد شد.

حسین شریعتمداری، با اشاره به حمله موشکی حوثی‌های یمن به ابوظبی امارات، گفت: از آنجایی که چند روز پیش معاون عبدالملک حوثی به سرمایه‌گذاران غربی هشدار داده بود که

شریعتمداری با اشاره به زیاد کردن برد موشک های انصارالله گفت: همین که آنها توانسته اند این کار را کنند، قطعا مربوط به یک موشک نیست و حتما به صورت انبوه برد موشک های خود را زیاد کردن داده اند.

مدیر مسئول کیهان با بیان اینکه نشانه بعدی موشک های یمن قطعا ریاض خواهد بود، گفت: به یقین معادلات جنگ یمن تغییرات زیادی به نفع یمن خواهد کرد.

واژه های کلیدی: جنایات | امارات | عربستان | عربستان، | شریعتمداری | روزنامه کیهان | حسین شریعتمداری | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs