خفه کردن آمریکا پیروزی انتخابات سال آینده

خفه کردن: آمریکا پیروزی انتخابات سال آینده جنگ جهانی دونالد ترامپ انتخابات ریاست جمهوری اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی تحریم‌های تازه برجام را به خطر می‌اندازد

سناتور آمریکایی در تصویر العمل به وضع تحریم‌های تازه وضع شده است علیه کشور عزیزمان ایران در سنا ضمن انتقاد از آن هشدار داد که تحریم‌های تازه برجام را به مخاطره

تحریم‌های تازه برجام را به خطر می‌اندازد

تحریم های تازه برجام را به خطر می اندازد

عبارات مهم : ایران

سناتور آمریکایی در تصویر العمل به وضع تحریم های تازه وضع شده است علیه کشور عزیزمان ایران در سنا ضمن انتقاد از آن هشدار داد که تحریم های تازه برجام را به مخاطره می اندازد.

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه خبری کنگره(هیل)برنی سندرز سناتور دموکرات و نامزد پیشین انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در تصویر العمل به تصویب طرح جامع تحریم های کشور عزیزمان ایران و روسیه در مجلس سنای آمریکا در صفحه توئیتر خود نوشت:

تحریم‌های تازه برجام را به خطر می‌اندازد

«من باور دارم که تحریم های تازه علیه کشور عزیزمان ایران ممکن است توافق مهم هسته ای با پایتخت کشور عزیزمان ایران را در معرض خطر قرار دهد».

در ادامه این بیانیه آمده است: «من به شدت دلواپس سیاست ها و فعالیت های دولت کشور عزیزمان ایران به خاص حمایت پایتخت کشور عزیزمان ایران از دولت بشار اسد در سوریه هستم. من در گذشته به تحریم ها علیه کشور عزیزمان ایران رأی موافق داده ام و باور دارم که تحریم ها ابزاری مهم جهت کشاندن کشور عزیزمان ایران به پای میز مذاکره بود. ولی اعتقاد دارم که این تحریم های تازه ممکن است توافق بسیار مهم هسته ای را که بین آمریکا و متحدانش و کشور عزیزمان ایران در سال ۲۰۱۵ منعقد شد، در معرض خطر قرار دهد.

سناتور آمریکایی در تصویر العمل به وضع تحریم‌های تازه وضع شده است علیه کشور عزیزمان ایران در سنا ضمن انتقاد از آن هشدار داد که تحریم‌های تازه برجام را به مخاطره

این ریسکی است که ارزش آزمودن ندارد. به خاص در شرایطی که تنش ها بین کشور عزیزمان ایران و عربستان سعودی و متحدان آن رو به فزونی هست. من فکر می کنم که آمریکا باید نقش بی طرفانه تری در خاورمیانه ایفاء کند و نه تنها جهت مقابله با فعالیت های کشور عزیزمان ایران بلکه جهت مقابله با حمایت چند دهه ای عربستان سعودی از افراط گرایی رادیکال راه هایی بیابد».

به گزارش ایسنا، روز پنج شنبه طرح جامع تحریم های کشور عزیزمان ایران و روسیه در مجلس سنای آمریکا تصویب شد. این طرح با اکثریت قاطع آراء تصویب شد و سناتور «برنی سندرز» و «راند پاول» به آن رأی منفی دادند. این طرح که با ۹۸ رأی موافق در برابر ۲ رأی مخالف به تصویب رسید، جهت تبدیل شدن به قانون نیازمند تصویب در مجلس نمایندگان و امضای مدیر جمهور آمریکاست.

واژه های کلیدی: ایران | توافق | روسیه | آمریکا | تحریم ها | آمریکایی | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs